Inny wymiar zakupów

ksiazki2

Kupując sukienkę (często z metką od znanego projektanta) – wspierasz osoby chore na raka. Kupując płytę – perełkę, której nigdzie już nie można dostać – pomagasz osobom z upośledzeniem umysłowym. Płacąc za fotel, będący idealnym połączeniem wygody oraz modnego, retro wzornictwa – zmieniasz los porzuconych zwierząt a wybierając ręcznie zdobioną zastawę, kryształowe naczynia i haftowany obrus – wspierasz osoby starsze.

Kupując – pomagasz.

W popularnych w Anglii Charity shopach kupić można praktycznie wszystko. Są działy z ubraniami, zabawkami, przedmiotami codziennego użytku; książki, płyty CD, filmy, winyle; bywają sklepy w znacznej większości wypełnione meblami lub artykułami dla dzieci. Do wyboru, do koloru!
Podobnie jest z charytatywną stroną ich działalności. Chorób oraz schorzeń jest wokół nas tak wiele, że nieustannie ktoś czeka na naszą pomoc. Zapełniając koszyk w charity shopie to właśnie robimy. Pomagamy.

Okazuje się, że zakupy mogą być jeszcze przyjemniejsze.

witryna

tops

statek

torebki

zabawki

ksiazki

witryna 2

Zdjęcia: Marta; tekst: Julek

Polub nas na Facebooku i bądź na bieżąco!

1 Comment

  1. […] sklepy, w których dochód ze sprzedaży przekazywany jest dla najbardziej potrzebujących (wpis o Charity shopach). Wydawać by się mogło, że temat angielskiego shoppingu jest więc wyczerpany. Nic bardziej […]

Dodaj komentarz