Lecą w kulki!

główny

Żółty, niebieski, czerwony, zielony
czarny, brązowy i pomarańczowy.
Limonka, purpura, róż, turkusowy,
biel, granat, bordo, lila, fioletowy!

Orzechy, migdały, masło orzechowe,
z chrupkami, preclami, czekoladowe.
Cynamon, mięta, wiśnia, kakao,
jest ich tak wiele, a nam ciągle mało!

Kolorowe, wypełnione czekoladą słodkie kuleczki, niespodziewanie stały się marką na tyle rozpoznawalną i lubianą, że dorobiły się własnego muzeum, które przybrało postać M&M’s World.

Dzieci oraz miłośnicy popularnych słodyczy będą wniebowzięci! Wchodząc do M&M’s World odbędą niezwykłą podróż na drugą stronę tęczy, która pewnie dla każdego skończy się w kolejce do jednej z kilkunastu kas. Sympatyczne M&M’s- y, które tylko czekają aby ktoś wziął je ze sobą do domu, są wszędzie! Na kubkach, poduszkach, skarpetkach, zabawkach, magnesach, koszulkach, talerzach, pościeli, brelokach, piżamach, parasolkach… . Na wszystkim, co mogą kupić wielbiący je fani.
Tak… – żółty, niebieski i reszta ich kompanów są dziś prawdziwymi gwiazdami! Przynajmniej tutaj, przy Leicester Square w Londynie.

Poza aspektem komercyjnym, jest też wymiar – nazwijmy go – magiczny. Coś, co powoduje, że tysiące dzieci, pokonujących w euforii 3 piętra M&M’s World, wychodzi stąd szczęśliwych! Bardziej niż po wizycie w zwykłym sklepie z cukierkami czy tradycyjnym muzeum. Dla nich kolorowe kulki, występujące pod postacią niemal wszystkiego czym można otoczyć się na co dzień, są jak ulubione postacie z niezapomnianych bajek, jak starzy przyjaciele. Jak ktoś, kto sprawia, że dzieciństwo jest takie fajne.
To zdecydowanie coś więcej niż tylko czekolada!

Rozrywka i biznes. Odwiedzający M&M’s World mają rożne powody aby wejść do tej bajkowej (no właśnie, kiedy powstanie bajka o M&M’s- ach? Disney, Dreamworks – kto pierwszy?) krainy. Najważniejsze jest jednak to, że są tam szczęśliwi. Nawet, jeśli M&M’s- y naprawdę lecą z nami w kulki!

cukierki

lampki

motocyklisci

kubki

m&m world

poduszki m&m

pizamy m&m

Zdjęcia: Marta
Tekst: Julek

Polub nas na Facebooku i bądź na bieżąco!

Dodaj komentarz